Egypt, Kanárské ostrovy a Keňa – tři světy, tři země, společně s naší CK Airstop

Najít tři země, které představují každá úplně jiný svět, leží úplně jinde a zároveň vždy nabízejí jedinečné zážitky? S naší cestovkou Airstop si můžete zakoupit zájezdy třeba do Egypta, na Kanárské ostrovy či do Keni. Tři země, každá nabídne úplně jiné, avšak však úžasné zážitky. Vypravte se do zcela jiných zemí, každá z nich nabízí úplně jinou kulturu. Nabízíme zájezdy německých cestovních kanceláří, které pravidelně pořádají zájezdy do méně i více vzdálených zemí. Ochutnejte s námi vůni dálek.

Egypt

Drtivá většina lidí si Egypt spojí s pyramidami a obecně starověkem. Poznejte blíže tuto kolébku civilizace, právě starověký Egypt utvářel dějiny velké části světa. Většinu Egypta sice vyplňuje horká poušť, život se soustředí u Nilu, jedné z největších řek světa. Nil byl a je životodárnou řekou Egypta. Dovolená v Egyptě je plná kontrastů – památky z dob starověku, projížďka v poušti na velbloudovi, ale také moderní turistická letoviska, vždy však s nádechem exotiky, kterou podtrhuje i samotná arabština, která je zde úředním jazykem (egyptská arabština). Egypt je zemí starověku, na každém kroku na Vás dýchne starověk. Navštivte archeologické muzeum v Káhiře, pyramidy v Gíze, zkuste noční projížďku po poušti, plavbu po Nilu a nakupte si na tradičním arabském tržišti souk (súk). Egypt spojuje dávnou historii s moderní civilizací, se životem kolem Nilu s pohostinností místních obyvatel. Ti jsou hrdí na svůj odkaz. Dnešní Egypt je rozmanitý, střetává se zde mnoho kultur a zvyků, ale v duchu je stále cítit starověk na každém kroku s příchutí exotiky.

Kanárské ostrovy žijí po celý rok

Není žádná roční doba, která by se nehodila k návštěvě Kanárských ostrovů. Poznejte rozmanitost zdejší přírody, nočního života, pohostinnosti místních obyvatel a zaplavte si v moři třeba v prosinci. To vše Kanárské ostrovy nabízí. Ať již navštívíte kterýkoli z ostrovů, nadchne vás rozmanitá příroda, plno slunce takřka po celý rok a bohatý noční život zdejších proslulých letovisek. Dokonce zde najdete i malou poušť – písečné duny na jihu ostrova Gran Canaria u Meloneras. Na ostrově Tenerife se nachází národní park s nejvyšší horou celého Španělska – Teide. Kanárské ostrovy žijí po celý rok, teplota je tu téměř stále stejná, ať tu jste v létě nebo v zimě. Je skvělé se koupat několik před Vánocemi nebo koncem října, kdy u nás začíná mnohdy nevlídné a sychravé počasí. Kanárské ostrovy jsou takovým evropským Karibikem, přesvědčte se sami a zakupte si zájezd právě u nás v Airstop a zažijte jedinečnou dovolenou.

Keňa pod stínem Masajů a velké pětky

Keňa je zemí v rovníkové Africe, je tajemná a exotická. Skrývá tajemství domorodých afrických kmenů, jedním z nejznámějších jsou Masajové. Je také zemí národních parků, jedinečné přírody a zde spatříte tzv. velkou pětku zvířat – slon, buvol, nosorožec, lev a levhart. K tomu zažijete migraci milionů pakoňů. Keňa je jedno velké divadlo v přírodě, safari, které nikde nekončí a je přerušováno obydlími místních kmenů. Dnešní Keňa však nabízí i moderní tvář, vybavená letoviska a hotely i moderní města. Keňa je zemí kontrastů, kde se mísí čas i prostor. Poznejte jedinečnou zemi v srdci Afriky, kde zvířata jsou ještě volná. Národní parky, místní kmeny, tradiční kuchyně spolu s moderními letovisky a ruchem v Nairobi. Poznejte všechny tváře Keni. V CK Airstop nabízíme zájezdy německých cestovních kanceláří, v nichž Keňa je zcela běžnou nabídkou.